Alnatura Bio zeleninová pomazánka Antipasti s fetou, 135 g
Vegetariánské
60,00 Kč
(444,44 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegetariánské
- cuketa, rajče, paprika, zelenina
- zjemněno fetou
Popis
Vegetariánská Alnatura Bio zeleninová pomazánka obsahuje 45 % zeleniny: základ tvoří cuketa, rajče, paprika, lilek a cibule. Pomazánka je doladěná fetou a kořením pro výjimečnou chuť. Skvěle se hodí na chléb nebo pečivo, jako dip mezi jídly i jako pikantní ingredience do omáček či náplní.
| Produkt č. | MM-243608 |
|---|---|
| Obsah: | 135 g |
| EAN: | 4104420256989 |
| Výrobce č. | 243608 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů. |
Složení
17 % cuketa[1], rajčatový koncentrát[1], voda, 10 % červená paprika, slunečnicový olej[1], slunečnicová semínka[1], 8 % lilek[1], 6 % rajčata[1], 4 % feta[1] (ovčí mléko[1], mořská sůl, kultury mléčného kvašení, mikrobiální syřidlo), 3,8 % cibule[1], Jablečný sirup[1], kukuřičný škrob[1], mořská sůl, jablečný ocet[1], česnek[1], koncentrát citronové šťávy[1], bazalka[1], sladká paprika[1], cibulový prášek[1], pepř (Piper nigrum)[1], tymián[1], rozmarýn[1], oregano[1], Chilli[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 724 / 173 kj / kcal |
| tuk | 14 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,1 g |
| sacharidy | 6,8 g |
| z toho cukr | 4 g |
| vláknina | 1,9 g |
| bílkoviny | 3,9 g |
| sůl | 1,3 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|