Alnatura Bio zázvorová šťáva, 200 ml
100 % přímá šťáva
120,00 Kč
(600,00 Kč / l, včetně 21% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- ovocně pikantní chuť
- na dochucení i do nápojů
Popis
Ovocně pikantní chuť přímo z kořene. Tato zázvorová šťáva je vyrobená ze 100 % přímé šťávy. Doladěná jemným nádechem citronové šťávy se skvěle hodí jako osvěžení s vodou, dalšími šťávami nebo čajem. Výborně se kombinuje také do smoothies nebo asijských jídel a dodá jim něco navíc.
| Produkt č. | MM-244870 |
|---|---|
| Obsah: | 200 ml |
| EAN: | 4104420260467 |
| Výrobce č. | 244870 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů., Skladujte na chladném místě. |
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 775 / 185 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 45 g |
| z toho cukr | 45 g |
| vláknina | 2,3 g |
| bílkoviny | 0,5 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|