Alnatura Bio zahradní zelenina s rýží a kuřecím, dětský příkrm ve skleničce, 190 g
Od ukončeného 5. měsíce
40,00 Kč
(210,53 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- bezlepkové
- bez přidané soli (složky obsahují sůl)
- jemně pyré
Popis
Jemné pyré s mrkví, brokolicí a fenyklem v kvalitě Demeter, doplněné celozrnnou rýžovou moukou a kuřecím masem, se skvěle hodí pro děti od ukončeného 5. měsíce. Bez lepku a bez přidané soli (ingredience přirozeně obsahují sůl).
Doporučení k přípravě:
Otevřenou skleničku nebo požadované množství ohřejte ve vodní lázni, promíchejte a zkontrolujte teplotu.
| Produkt č. | MM-229762 |
|---|---|
| Obsah: | 190 g |
| EAN: | 4104420239524 |
| Výrobce č. | 229762 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Doporučený věk: | od 5 měsíců |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | bez lepku |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte nejpozději následující den. |
| Vlastnosti: | bez lepku, bez přidané soli |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 239 / 57 kj / kcal |
| tuk | 2,3 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,5 g |
| sacharidy | 5,6 g |
| z toho cukr | 1,8 g |
| vláknina | 1,6 g |
| bílkoviny | 2,7 g |
| sůl | 0,05 g |
Doporučení pro přípravu a skladování
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|