Alnatura Bio dvojitá sušenka s ovsem a nugátem, 330 g
Jemně křupavé sušenky
110,00 Kč
(333,33 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- z ovsa a pšenice
- oříškový nugátový krém
- bio kvalita
Popis
Když se výrazný oves spojí s jemnou pšenicí a aromaticko-oříškovým nugátovým krémem, vzniknou Bio ovesné nugátové dvojité sušenky od Alnatura. Tyto jemně křupavé sušenky zaručují výjimečný požitek.
| Produkt č. | MM-231950 |
|---|---|
| Obsah: | 330 g |
| EAN: | 4104420242494 |
| Výrobce č. | 231950 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | C - vejce, F - sójové boby, G - mléko, H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
22 % celozrnná ovesná mouka[1], pšeničná mouka typ 550[1], Řepný cukr[1], palmový olej[1], 9,8 % nugát[1] (surový třtinový cukr[1], jádra lískových ořechů[1], kakaové máslo[1], kakaová hmota[1]), kukuřičný škrob[1], odmaštěný kakaový prášek[1], kypřicí látka (hydrogenuhličitan sodný), mořská sůl, bourbonská vanilka[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2093 / 500 kj / kcal |
| tuk | 24 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 10 g |
| sacharidy | 63 g |
| z toho cukr | 27 g |
| vláknina | 3,3 g |
| bílkoviny | 6,3 g |
| sůl | 0,5 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|