Alnatura Bio pálivá hořčice, 190 g
Perfektní na grilování
50,00 Kč
(263,16 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- perfektní na grilování
- z čerstvých hořčičných semínek
Popis
Pro ten pravý pikantní akcent: Alnatura Bio ostrá hořčice se skvěle hodí ke grilování, k dochucení dipů nebo marinád. Výborně poslouží i při přípravě klasické hořčičné omáčky k rybám a vejcím. Hořčice je vyrobena z čerstvě mletých hořčičných semínek a má všestranné využití, ať už jako omáčka nebo k dochucení.
| Produkt č. | MM-221323 |
|---|---|
| Obsah: | 190 g |
| EAN: | 4104420224599 |
| Výrobce č. | 221323 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | A - lepek |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 477 / 114 kj / kcal |
| tuk | 7,9 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,5 g |
| sacharidy | 1,9 g |
| z toho cukr | 1,9 g |
| bílkoviny | 6,2 g |
| sůl | 3,1 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|