Alnatura Bio tyčinky tymián + mořská sůl, 100 g
Křupavý snack na zobání
70,00 Kč
(700,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- vegan
- bez aromat
- bez kvasnicového extraktu
Popis
Základ mimořádně křupavých Alnatura Bio tyčinek Tymián a mořská sůl tvoří špaldová mouka a bramborové vločky. O potřebnou chuť se stará tymián a mořská sůl. Perfektní k dipu nebo jen tak na mlsání mezi jídly. Vyrobeno v Německu - bez aromat a bez kvasničného extraktu.
| Produkt č. | MM-223415 |
|---|---|
| Obsah: | 100 g |
| EAN: | 4104420254220 |
| Výrobce č. | 223415 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | C - vejce, G - mléko, H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě., Po použití obal opět uzavřete. |
| Vlastnosti: | bez aromatických látek |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1897 / 453 kj / kcal |
| tuk | 14 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,4 g |
| sacharidy | 70 g |
| z toho cukr | 1,1 g |
| vláknina | 3,7 g |
| bílkoviny | 9,9 g |
| sůl | 2,1 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|