Alnatura Bio tyčinka banán, lesní ovoce a oves, 23 g
Jemná textura mezi oplatkami
30,00 Kč
(1 304,35 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- od 3 let
- bio kvalita
- ovocno-obilná tyčinka
Popis
I ti nejmenší milují svačinky: tato tyčinka byla vyvinuta pro děti od 3 let. Svačinka obsahuje 28 % celozrnného ovsa a harmonickou směs banánových vloček, koncentrátu z hruškové, hroznové a rybízové šťávy. Praktické: dvě křupavé oplatky zabraňují lepkavým prstům - ideální svačina na cesty!
| Produkt č. | MM-239764 |
|---|---|
| Obsah: | 23 g |
| EAN: | 40045382 |
| Výrobce č. | 239764 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Může obsahovat: | G - mléko, H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
19 % banánové vločky[1], 18 % celozrnné ovesné vločky[1], koncentrát hruškové šťávy[1], 14 % koncentrát z hroznové šťávy[1], 13 % celozrnná ovesná mouka[1], jablečný prášek[1], 5 % koncentrát šťávy z černého rybízu[1], oplatky[1] (bramborový škrob[1], slunečnicový olej[1]), slunečnicový olej[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1478 / 353 kj / kcal |
| tuk | 4 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,6 g |
| sacharidy | 71,4 g |
| z toho cukr | 37,4 g |
| vláknina | 6,1 g |
| bílkoviny | 4,7 g |
| sůl | 0,03 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|