Alnatura Bio špaldové preclíky v čokoládě, 100 g
Křupavé a jemně solené
80,00 Kč
(800,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- mléčná čokoláda
- sladká a slaná
- bio kvalita
K tomu se hodí
Popis
Bio čokoládové špaldové preclíky od Alnatura spojují křupavé špaldové louhované pečivo s jemnou mléčnou čokoládou. Kombinace sladkého a slaného je potěšením pro každé patro.
| Produkt č. | MM-144932 |
|---|---|
| Obsah: | 100 g |
| EAN: | 4104420145245 |
| Výrobce č. | 144932 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Může obsahovat: | C - vejce, F - sójové boby, H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
55 % mléčná čokoláda[1] (surový třtinový cukr[1], kakaové máslo[1], plnotučné sušené mléko[1], kakaová hmota[1]), 45 % kousky preclíku[1] (88 % špaldová mouka[1], palmový olej[1], mořská sůl, droždí[1], extrakt z ječného sladu[1], regulátor kyselosti (hydroxid sodný (preclíkový louh)))
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2119 / 506 kj / kcal |
| tuk | 26 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 15 g |
| sacharidy | 57 g |
| z toho cukr | 24 g |
| vláknina | 3,8 g |
| bílkoviny | 9,1 g |
| sůl | 1,5 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|