Alnatura Bio špalda jako rýže, 400 g
Regionální alternativa k rýži
50,00 Kč
(125,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- veganské
- jemná, lehce oříšková chuť
- všestranné využití
Popis
Regionální alternativa k rýži? Alnatura Bio špalda jako rýže zaujme svou jemnou a lehce oříškovou chutí. Lehce obroušená zrna pocházejí z bio zemědělství Demeter. Už za 15 minut vaření máte perfektní ingredienci do krémového rizota, vydatných pánvových jídel, kreativních salátů, nebo si ji můžete vychutnat lehce osolenou a zjemněnou máslem.
| Produkt č. | MM-242237 |
|---|---|
| Obsah: | 400 g |
| EAN: | 4104420255838 |
| Výrobce č. | 242237 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte v suchu. |
Složení
špalda[1]
- z bio zemědělství Demeter, špalda je druh pšenice
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1407 / 336 kj / kcal |
| tuk | 1,8 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,3 g |
| sacharidy | 66 g |
| z toho cukr | 0,5 g |
| vláknina | 0,8 g |
| bílkoviny | 10 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|