Alnatura Bio snack z hovězí salámy, 25 g
Šťavnatě aromatický snack
40,00 Kč
(1 600,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- z hovězího masa
- bio kvalita
- praktické na cesty
Popis
Výrazná, jemně zauzená a lehce kořeněná: Alnatura hovězí salámový snack je ideální při malém hladu mezi jídly. Maso pochází výhradně z německých farem, které dbají na přirozený chov zvířat. Všechny ingredience pocházejí z bio zemědělství.
| Produkt č. | MM-210786 |
|---|---|
| Obsah: | 25 g |
| EAN: | 4104420204409 |
| Výrobce č. | 210786 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2072 / 495 kj / kcal |
| tuk | 40 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 18 g |
| sacharidy | 0,5 g |
| z toho cukr | 0,5 g |
| vláknina | 0,5 g |
| bílkoviny | 33 g |
| sůl | 4,2 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|