Alnatura Bio slané tyčinky, 100 g
Klasika mezi křupavým pečivem
40,00 Kč
(400,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- s mořskou solí
- bio kvalita
- vegan
Popis
Alnatura slané tyčinky jsou křupavé louhované pečivo dochucené mořskou solí. Můžete je mlsat samotné, ale skvěle chutnají i s různými dipy.
| Produkt č. | MM-115816 |
|---|---|
| Obsah: | 100 g |
| EAN: | 4104420052529 |
| Výrobce č. | 115816 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě., Po použití obal opět uzavřete. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1587 / 379 kj / kcal |
| tuk | 5,2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,1 g |
| sacharidy | 65 g |
| z toho cukr | 1,8 g |
| vláknina | 10 g |
| bílkoviny | 13 g |
| sůl | 4,2 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|