Alnatura Bio Sélection bobule v čokoládě, 85 g
Ovocné potěšení z lesních plodů po celý rok
120,00 Kč
(1 411,76 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- vybraně ovocné
- bio kvalita
- v čokoládě
K tomu se hodí
Popis
U těchto bio Sélection bobulí jsou lyofilizované bio maliny a bio borůvky obalené jemnou mléčnou a jogurtovou čokoládou. Přinášejí ovocně čokoládový chuťový zážitek. Skvěle se hodí na mlsání, ale také jako dekorativní Topping na cupcakes nebo dorty.
| Produkt č. | MM-135181 |
|---|---|
| Obsah: | 85 g |
| EAN: | 4104420055629 |
| Výrobce č. | 135181 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Může obsahovat: | A - lepek , F - sójové boby, H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě., Po použití obal opět uzavřete. |
Složení
60 % bílá jogurtová čokoláda[1] (kakaové máslo[1], surový třtinový cukr[1], jogurtový prášek z odstředěného mléka[1], plnotučné sušené mléko[1]), 30 % mléčná čokoláda[1] (surový třtinový cukr[1], kakaové máslo[1], plnotučné sušené mléko[1], kakaová hmota[1]), 6 % lyofilizované maliny[1], 3 % lyofilizované borůvky[1], poleva (arabská guma[1])
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2332 / 557 kj / kcal |
| tuk | 37 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 23 g |
| sacharidy | 46 g |
| z toho cukr | 45 g |
| vláknina | 3,6 g |
| bílkoviny | 8,3 g |
| sůl | 0,3 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|