Alnatura Bio psyllium, 250 g
Bez vůně i chuti
90,00 Kč
(360,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- vysoká schopnost bobtnání
Popis
Alnatura Bio psyllium se díky své neutrální chuti - podobně jako lněná nebo chia semínka - skvěle hodí do müsli, smoothies i pečiva. Psyllium má velmi vysokou bobtnavost, a proto je výborné ke spojování a zahušťování sladkých i pikantních pokrmů.
Upozornění: Psyllium vždy konzumujte s dostatečným množstvím tekutin a nepřekračujte denní množství 30 g.
| Produkt č. | MM-217325 |
|---|---|
| Obsah: | 250 g |
| EAN: | 4104420216709 |
| Výrobce č. | 217325 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | A - lepek , N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
semena psyllia[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1135 / 271 kj / kcal |
| tuk | 7 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,2 g |
| sacharidy | 3,5 g |
| z toho cukr | 0,5 g |
| vláknina | 65 g |
| bílkoviny | 16 g |
| sůl | 0,09 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|