Alnatura Bio proteinový chléb, 250 g
Nakrájené na praktické plátky
60,00 Kč
(240,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- proteinový žitný chléb
- bio kvalita
- ideální na toastování
K tomu se hodí
Popis
Šťavnatý proteinový chléb od Alnatura se vyrábí na bázi celozrnné žitné mouky, pšeničné bílkoviny, lněného semínka a sójového šrotu. Tento chléb bohatý na bílkoviny je již nakrájený na praktické plátky. Ideálně se hodí k toastování a můžete si ho vychutnat s oblohou všeho druhu.
| Produkt č. | MM-200337 |
|---|---|
| Obsah: | 250 g |
| EAN: | 4104420230866 |
| Výrobce č. | 200337 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě., Po použití obal opět uzavřete. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1038 / 248 kj / kcal |
| tuk | 10 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1 g |
| sacharidy | 14 g |
| z toho cukr | 1,7 g |
| vláknina | 11 g |
| bílkoviny | 20 g |
| sůl | 1 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|