Alnatura Bio příkrm 5zrnková obilná kaše, 250 g
Oves, špalda, ječmen, pšenice, žito
80,00 Kč
(320,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- od ukončeného 6. měsíce
- bio kvalita (66 % Demeter)
- bez přidaného cukru (obsahuje přirozeně se vyskytující cukry)
- bez přídavku mléka
Popis
Pět různých bio celozrnných mouk spojených v jedné dětské kaši: Alnatura Bio Fünf-Korn-Getreidebrei obsahuje oves, špaldu, ječmen, pšenici a žito - z toho 66 % v kvalitě Demeter. Dětská kaše neobsahuje mléko ani přidaný cukr (složky obsahují přirozeně se vyskytující cukry).
| Produkt č. | MM-227296 |
|---|---|
| Obsah: | 250 g |
| EAN: | 4104420234529 |
| Výrobce č. | 227296 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Doporučený věk: | od 6 měsíců |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
| Vlastnosti: | bez přidaného cukru |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1511 / 361 kj / kcal |
| tuk | 3,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,9 g |
| sacharidy | 64,6 g |
| z toho cukr | 1,1 g |
| bílkoviny | 12,2 g |
| sůl | 0,03 g |
| vitamín B1 | 1,1 mg |
| natrium | 0,01 g |
Příprava kaše
Důležité poznámky k přípravě kaše
Důležité informace k užívání müsli pro kojence a batolata
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|