Vulcano Syrová šunka sušená na vzduchu 18 měsíců (650 g)
Chuťová exploze!
989,00 Kč
(1 521,54 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- sušené na vzduchu
- výborná kvalita
- cca 600 g
Popis
Speciální zrání na kosti vytváří nezapomenutelný chuťový zážitek. Nakrájejte na tenké plátky a pochutnejte si s chlebem nebo bez něj. Zážitek!
Složení
vepřové maso, mořská sůl bez jódu, koření
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1457 / 348 kj / kcal |
| tuk | 24 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 16 g |
| sacharidy | 0,5 g |
| z toho cukr | 0,5 g |
| bílkoviny | 33 g |
| sůl | 3,9 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Vulcano, Auersbach 26, 8330, Feldbach, Rakousko, www.vulcano.at |
|---|