Alnatura Bio penne, 500 g
Pro italský požitek doma
40,00 Kč
(80,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- krupice z tvrdé pšenice
- vyrobeno v bronzové matrici
- bio kvalita
Popis
Bio penne od Alnatura jsou vyrobené ze semoliny z tvrdé pšenice. Těstoviny mají všestranné využití a dobře na sebe vážou omáčku. Skvěle je lze kombinovat také se zeleninou a sýrem.
Příprava:
Vařte v osolené vroucí vodě cca 9-11 minut a občas promíchejte.
| Produkt č. | MM-204676 |
|---|---|
| Obsah: | 500 g |
| EAN: | 4104420236943 |
| Výrobce č. | 204676 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, M - hořčici, P - vlčí bob (lupinu) |
| Informace ke skladování: | Skladujte v suchu. |
Složení
krupice z tvrdé pšenice[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1465 / 350 kj / kcal |
| tuk | 1,2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,3 g |
| sacharidy | 71 g |
| z toho cukr | 3,2 g |
| vláknina | 3,5 g |
| bílkoviny | 12 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|