Alnatura Bio ovocná tyčinka mango-jablko, 23 g
Sladkost z ovocných složek (přirozený cukr)
30,00 Kč
(1 304,35 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- od ukončeného 3. roku
- bio kvalita
- mezi 2 oplatkami
Popis
Základ Alnatura Bio ovocné tyčinky Mango-Jablko tvoří 63 % ovoce v kombinaci s celozrnnou ovesnou moukou a celozrnnými pšeničnými vločkami. Díky tomu je tyčinka oblíbenou svačinkou pro malé i velké. Sladká chuť vzniká výhradně použitím ovocných ingrediencí (ingredience přirozeně obsahují cukr). Dvě oplatky zabraňují lepivým prstům a všechny ingredience pocházejí z bio zemědělství.
| Produkt č. | MM-214432 |
|---|---|
| Obsah: | 23 g |
| EAN: | 40045146 |
| Výrobce č. | 214432 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
| Vlastnosti: | bez přidaného cukru |
Složení
17 % celozrnná ovesná mouka[1], 13 % celozrnné vločky[1], 13 % koncentrát hroznové šťávy[1], 10 % banánové vločky[1], 10 % koncentrát mangové šťávy[1], mangové vločky[1] (9 % mangové pyré[1]), 9 % koncentrát jablečné šťávy[1], palmový olej[1], 6 % jablečné vločky[1], oplatky[1] (pšeničná mouka[1], bramborový škrob[1]), rýžová mouka[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1557 / 372 kj / kcal |
| tuk | 9,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 4,1 g |
| sacharidy | 62,3 g |
| z toho cukr | 38,4 g |
| vláknina | 5,4 g |
| bílkoviny | 5,4 g |
| sůl | 0,03 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|