Alnatura Bio ovocná tyčinka mango-datle, 30 g
Ovocná tyčinka bez oplatky
40,00 Kč
(1 333,33 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- sladká svačina
- bio kvalita
- vegan
Popis
Bio ovocná tyčinka mango-datle od Alnatura je ideální jako svačina doma i na cestách. Chuťově boduje vysokým podílem sušeného ovoce. Aromatické mandle chuť příjemně doplňují.
| Produkt č. | MM-145333 |
|---|---|
| Obsah: | 30 g |
| EAN: | 4104420225961 |
| Výrobce č. | 145333 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1486 / 355 kj / kcal |
| tuk | 8,6 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,8 g |
| sacharidy | 60 g |
| z toho cukr | 55 g |
| vláknina | 7,8 g |
| bílkoviny | 5,4 g |
| sůl | 0,03 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|