Vulcano Auersbacher salám s oříšky, 300 g
Syrový salám vyrobený z nejlepšího masa a slaniny!
190,00 Kč
(633,33 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- s vlašskými ořechy
- neobvyklá chuť
Popis
Syrový salám byl vyroben z nejlepšího masa a špeku.
Vynikající pro milovníky neobvyklých chuťových variací. Rafinovaný jemnými vlašskými ořechy.
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2144 / 512 kj / kcal |
| tuk | 45 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 19 g |
| sacharidy | 1 g |
| z toho cukr | 1 g |
| bílkoviny | 25 g |
| sůl | 4,1 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Vulcano, Auersbach 26, 8330, Feldbach, Rakousko, www.vulcano.at |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Vulcano Auersbacher salám s oříšky (čeština)
1 hodnocení v jiných jazycích
5,0 z 5 hvězdiček
| 5 hvězdiček | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
1 hodnocení
Zatím neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 1 hodnocení v jiných jazycích.
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.