Alnatura Bio ovocná pomazánka jahoda 70 % ovoce, 200 g
Čistě rostlinné, plné ovoce
80,00 Kč
(400,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- velmi vysoký podíl ovoce
- bio kvalita
- všestranné použití
K tomu se hodí
Popis
Tato Alnatura Bio ovocná pomazánka zaujme velmi vysokým podílem jahod a nabízí obzvlášť ovocnou chuť. Díky vysokému obsahu ovoce se hodí nejen jako pomazánka na pečivo, ale skvěle dochutí také jogurt a dezerty. Výborně poslouží i jako ovocná složka k palačinkám nebo rýžovému nákypu.
| Produkt č. | MM-139700 |
|---|---|
| Obsah: | 200 g |
| EAN: | 4104420045941 |
| Výrobce č. | 139700 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Ovocné složení: | bobule |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Informace ke skladování: | Spotřebujte do 3 týdnů po otevření., Po otevření uchovávejte v chladu. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 473 / 113 kj / kcal |
| tuk | 0,6 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,2 g |
| sacharidy | 25 g |
| z toho cukr | 25 g |
| vláknina | 1,9 g |
| bílkoviny | 0,9 g |
| sůl | 0,04 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|