Alnatura Bio ovocná omáčka mango, 250 ml
Aromatické a exotické
80,00 Kč
(320,00 Kč / l, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- 77 % mangového pyré
Popis
Alnatura Bio mangová ovocná omáčka je aromatickým doplňkem kreativní kuchyně. S podílem ovoce 77 % vnese exotický nádech do jogurtu, tvarohu nebo dezertů a zaujme jemnou sladkostí z agávového sirupu a třtinového cukru.
| Produkt č. | MM-111350 |
|---|---|
| Obsah: | 250 ml |
| EAN: | 4104420021167 |
| Výrobce č. | 111350 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 414 / 99 kj / kcal |
| tuk | 0,9 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,5 g |
| sacharidy | 22 g |
| z toho cukr | 22 g |
| vláknina | 1,3 g |
| bílkoviny | 0,5 g |
| sůl | 0,06 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|