Alnatura Bio ovesná tyčinka jahoda, 60 g
Perfektní společník na pauzu, piknik nebo turistiku
40,00 Kč
(666,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- příjemně měkká konzistence
K tomu se hodí
Popis
Veganská Alnatura Bio ovesná tyčinka Jahoda je díky jednoduché receptuře, jejímž základem jsou celozrnné ovesné vločky zjemněné jahodami, ideální svačinkou při sportu, v kanceláři nebo mezi jídly. Lyofilizované kousky jahod chuť příjemně ovocně doplňují.
| Produkt č. | MM-242402 |
|---|---|
| Obsah: | 60 g |
| EAN: | 4104420256019 |
| Výrobce č. | 242402 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | C - vejce, F - sójové boby, G - mléko, H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1712 / 409 kj / kcal |
| tuk | 12 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,3 g |
| sacharidy | 64 g |
| z toho cukr | 22 g |
| vláknina | 6,3 g |
| bílkoviny | 8,1 g |
| sůl | 18 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|