Alnatura Bio ovesná mléčná kaše, 250 g
Se špaldovou celozrnnou moukou
100,00 Kč
(400,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- od ukončeného 6. měsíce
- bio kvalita
- rychlá a snadná příprava
- bez přidaného cukru (obsahuje přirozeně se vyskytující cukry)
Popis
Jemná Alnatura Bio ovesná mléčná kaše s celozrnnou ovesnou moukou a bez přidaného cukru (ingredience přirozeně obsahují cukr) je vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce. Ideální jako večerní jídlo, ale skvěle se uplatní i v rodinné kuchyni při kreativním použití. Příprava s vodou je rychlá a snadná.
| Produkt č. | MM-239471 |
|---|---|
| Obsah: | 250 g |
| EAN: | 4104420252011 |
| Výrobce č. | 239471 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Doporučený věk: | od 6 měsíců |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, P - vlčí bob (lupinu) |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 620 / 148 kj / kcal |
| tuk | 4,3 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2 g |
| sacharidy | 20,4 g |
| z toho cukr | 6 g |
| vláknina | 0,9 g |
| bílkoviny | 6,4 g |
| sůl | 0,13 g |
Příprava kaše
Důležité poznámky k přípravě kaše
Důležité informace k užívání müsli pro kojence a batolata
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|