Alnatura Bio Origin Pesto Ricotta, 140 g
Aroma Itálie u Vás doma
80,00 Kč
(571,43 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- kořeněné a krémové
- bio kvalita
- univerzální v kuchyni
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio Origin Pesto Ricotta je výrazně kořeněné, krémové pesto na bázi sýra ricotta. Zjemněné rajčaty a ořechy chutná skvěle k celé řadě jídel. Ať už k těstovinám nebo gnocchi, jako dip či pomazánka - díky svému sametově jemnému charakteru promění každý pokrm v gurmánský zážitek.
| Produkt č. | MM-141318 |
|---|---|
| Obsah: | 140 g |
| EAN: | 42270997 |
| Výrobce č. | 141318 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů., Po použití obal opět uzavřete. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2349 / 561 kj / kcal |
| tuk | 52 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 7,2 g |
| sacharidy | 3 g |
| z toho cukr | 1,9 g |
| vláknina | 0,8 g |
| bílkoviny | 8,5 g |
| sůl | 0,9 g |
| natrium | 0,36 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|