Alnatura Bio Origin Bruschetta oliva, černá Origin, 130 g
S olivami z Itálie
80,00 Kč
(615,38 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- kořenicí pasta
- bio kvalita
- na bruschettu a další
K tomu se hodí
Popis
Tento produkt od Alnatura je vyroben z černých oliv v bio kvalitě. Bruschetta zaujme jemně kořeněnou chutí. Tato ochucovací pasta se obzvlášť dobře hodí jako pomazánka na chléb a k dochucení dipů.
| Produkt č. | MM-133495 |
|---|---|
| Obsah: | 130 g |
| EAN: | 42271024 |
| Výrobce č. | 133495 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1821 / 435 kj / kcal |
| tuk | 47 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 6,2 g |
| sacharidy | 0,6 g |
| z toho cukr | 0,6 g |
| vláknina | 2,7 g |
| bílkoviny | 1,1 g |
| sůl | 1,1 g |
| natrium | 0,44 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|