Alnatura Bio oregano, 15 g
Aromaticky trpká chuť
50,00 Kč
(3 333,33 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- drcené
- všestranné využití ve středomořské kuchyni
Popis
Středomořská klasika: Alnatura Bio oregano se díky své aromaticky nahořklé chuti hodí nejen k pizze a těstovinám, ale také k zelenině, salátům a rybám. Koření je drhnuté, tedy sušené listy byly odděleny od stonků a nadrceny pro pohodlné použití.
Tip: Vařte nebo duste alespoň 15 minut, aby se naplno rozvinula chuť.
| Produkt č. | MM-130653 |
|---|---|
| Obsah: | 15 g |
| EAN: | 4104420030282 |
| Výrobce č. | 130653 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | L - celer, M - hořčici |
| Informace ke skladování: | Skladujte chráněné před světlem., Skladujte v suchu. |
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 0 / 0 kj / kcal |
| tuk | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| sacharidy | 0 g |
| z toho cukr | 0 g |
| bílkoviny | 0 g |
| sůl | 0 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|