Alnatura Bio ořechové müsli, 500 g
Vydatný začátek dne
120,00 Kč
(240,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- složky v bio kvalitě
- křupavé ořechy
- výživné obilné vločky
Popis
Bio ořechové müsli od Alnatura spojuje výživné celozrnné obilné vločky s praženými ořechy. Zjemněné sladkostí medu a špetkou cejlonské skořice se stává skutečným chuťovým zážitkem. Müsli chutná skvěle s mlékem, jogurtem i rostlinnými nápoji a můžete si ho vychutnat kdykoli během dne.
| Produkt č. | MM-235215 |
|---|---|
| Obsah: | 500 g |
| EAN: | 4104420246744 |
| Výrobce č. | 235215 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, G - mléko, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
33 % celozrnné vločky[1], 15 % celozrnné žitné vločky[1], 13 % celozrnné ovesné vločky[1], 11 % celozrnné ječné vločky[1], 8,8 % mandlový krokant[1] (84 % mandle[1], surový třtinový cukr[1], 5 % med[1]), 4,3 % opražené lískové oříšky[1], kukuřičné lupínky[1] (kukuřice[1], uvolňovací agent (lecitin[1])), 2,6 % pražené mandle[1], 2,5 % med[1], 2,3 % pražené kešu oříšky[1], slunečnicová semínka[1], pohanka[1], slunečnicový olej[1], surový třtinový cukr[1], Ceylonská skořice[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1641 / 392 kj / kcal |
| tuk | 12 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,3 g |
| sacharidy | 54 g |
| z toho cukr | 5,9 g |
| vláknina | 10 g |
| bílkoviny | 12 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|