Alnatura Bio müsli tyčinka javor-datle, 150 g
Zcela bez čokolády
60,00 Kč
(400,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- ovesné vločky jako základ
- bio kvalita
- vegan
K tomu se hodí
Popis
Bio müsli tyčinky javor-datle mají jako základ ovesné vločky. Javorový sirup a ovocné kousky datlí dodávají tyčinkám příjemnou sladkost. V jednom balení najdete šest tyčinek.
| Produkt č. | MM-144211 |
|---|---|
| Obsah: | 150 g |
| EAN: | 4104420221833 |
| Výrobce č. | 144211 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, G - mléko, H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
ovesné vločky[1], glukózový sirup[1], extrudovaná rýžová mouka[1] (rýžová mouka[1], surový třtinový cukr[1], ječná sladová mouka[1], mořská sůl), 11 % javorový sirup[1], 9 % sušené datle[1], slunečnicový olej[1], kukuřičné lupínky[1] (kukuřice[1], třtinový cukr[1], extrakt z ječného sladu[1]), třtinový cukr[1], pšeničná mouka[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1641 / 392 kj / kcal |
| tuk | 9,7 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1 g |
| sacharidy | 69 g |
| z toho cukr | 23 g |
| vláknina | 3,1 g |
| bílkoviny | 5,6 g |
| sůl | 0,32 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|