Alnatura Bio mrkvová šťáva, 1 l
Přímá šťáva pro přirozený požitek
60,00 Kč
(60,00 Kč / l, včetně 21% DPH
Vlastnosti
- přímá šťáva
- bio kvalita
- jemně kyselá chuť
Popis
Tato přímá šťáva v bio kvalitě nabízí čistý požitek z pečlivě vybrané mrkve. Zachycuje autentickou, jemně nasládlou chuť zeleniny a skvěle chutná samotná stejně jako jako základ do smoothies nebo k dochucení jídel.
| Produkt č. | MM-219942 |
|---|---|
| Obsah: | 1 l |
| EAN: | 4104420221970 |
| Výrobce č. | 219942 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů. |
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 121 / 29 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 6 g |
| z toho cukr | 6 g |
| vláknina | 1 g |
| bílkoviny | 0,8 g |
| sůl | 0,1 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|