Alnatura Bio mini pizzy, 80 g
Pro milovníky pizzy
70,00 Kč
(875,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- pšeničné krekry s rajčatovou omáčkou a sýrem
- s středomořskými bylinkami
Popis
Milovníci pizzy, pozor: Křupavé Alnatura Bio Pizza Minis jsou jemně dochucené ovocnou rajčatovou omáčkou, aromatickým sýrem, bazalkou, oreganem a tymiánem. Perfektní snack domů i na cesty mezi jídly.
| Produkt č. | MM-229558 |
|---|---|
| Obsah: | 80 g |
| EAN: | 4104420261280 |
| Výrobce č. | 229558 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Může obsahovat: | C - vejce, H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě., Po použití obal opět uzavřete. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1767 / 422 kj / kcal |
| tuk | 15 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 4,4 g |
| sacharidy | 54 g |
| z toho cukr | 2 g |
| vláknina | 3,4 g |
| bílkoviny | 16 g |
| sůl | 1,6 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|