Alnatura Bio mrkev-cuketa-batáty s hovězím, dětský příkrm ve skleničce, 220 g
Jemné kousky - podporují žvýkání
50,00 Kč
(227,27 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- od ukončeného 8. měsíce
- bio kvalita (Demeter)
- bez přidané soli (přirozeně obsahuje sůl)
Popis
Dětská sklenička Alnatura Bio Mrkev-Cuketa-Sladké brambory s hovězím je vyrobená v kvalitě Demeter a bez přidané soli. Jemné kousky a konzistence podněcují ke žvýkání.
| Produkt č. | MM-207208 |
|---|---|
| Obsah: | 220 g |
| EAN: | 4104420168794 |
| Výrobce č. | 207208 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Doporučený věk: | od 8 měsíců |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | bez laktózy |
| Informace ke skladování: | Po použití obal opět uzavřete., Neohřátý zbytek lze uchovávat v chladničce po dobu 2 dnů, Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte nejpozději následující den. |
| Vlastnosti: | bez laktózy |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 218 / 52 kj / kcal |
| tuk | 2,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,4 g |
| sacharidy | 4,9 g |
| z toho cukr | 2,2 g |
| vláknina | 1,9 g |
| bílkoviny | 2,5 g |
| sůl | 0,05 g |
Doporučení pro přípravu a skladování
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|