Alnatura Bio Mie nudle, 250 g
Perfektní do asijských polévek a wok pokrmů
50,00 Kč
(200,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- krátká doba vaření
- hnízda těstovin, snadné porcování
Popis
Alnatura Bio Mie nudle se ideálně hodí do asijské kuchyně. Snadno se porcují a jsou hotové už za 4-6 minut. Perfektní do polévek a k wok zelenině. Ingredience pocházejí z bio zemědělství.
Doporučení k přípravě:
Přiveďte vodu k varu, osolte a vařte 4-6 minut.
| Produkt č. | MM-202242 |
|---|---|
| Obsah: | 250 g |
| EAN: | 4104420243781 |
| Výrobce č. | 202242 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | C - vejce, F - sójové boby |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1553 / 371 kj / kcal |
| tuk | 1,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,3 g |
| sacharidy | 78 g |
| z toho cukr | 1,5 g |
| vláknina | 2,6 g |
| bílkoviny | 11 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|