Alnatura Bio malinový ocet, 250 ml
Sladkokyselá chuť
110,00 Kč
(440,00 Kč / l, včetně 21% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- ocet z malin
Popis
Ovocná chuť se potkává se sladkokyselou: Alnatura Bio malinový ocet okouzlí svou svěží a ovocnou notou. To pravé pro polévky, dipy, saláty a omáčky.
Tento bio ocet z malin je dochucený koncentrátem malinové šťávy.
Tajný tip: Zjemněte své minerální vodě nebo prossecu chuť několika střiky.
| Produkt č. | MM-225500 |
|---|---|
| Obsah: | 250 ml |
| EAN: | 4104420231542 |
| Výrobce č. | 225500 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po použití obal opět uzavřete. |
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 113 / 27 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 3,1 g |
| z toho cukr | 2,9 g |
| vláknina | 0,5 g |
| bílkoviny | 0,5 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|