Alnatura Bio lasagne, 250 g
Klasika italských těstovin
50,00 Kč
(200,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- vyrobeno z italské krupice z tvrdé pšenice
Popis
Jak si přenést kousek Itálie domů? S Alnatura Bio lasagnemi. Jsou ideální volbou pro Vaše oblíbené zapékané pokrmy. Vyrobené z prvotřídní bio semoliny z tvrdé pšenice přesvědčí svou kvalitou a stálostí tvaru. Stačí střídat vrstvy omáčky a sýra, vložit do trouby a vychutnat si kousek italské radosti ze života, který se vždy podaří.
| Produkt č. | MM-145145 |
|---|---|
| Obsah: | 250 g |
| EAN: | 4104420236912 |
| Výrobce č. | 145145 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, M - hořčici, P - vlčí bob (lupinu) |
| Informace ke skladování: | Skladujte v suchu. |
Složení
krupice z tvrdé pšenice[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1461 / 349 kj / kcal |
| tuk | 1,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,5 g |
| sacharidy | 71 g |
| z toho cukr | 3,2 g |
| vláknina | 3,5 g |
| bílkoviny | 11 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|