Alnatura Bio kuskus s máslovou zeleninou a kuřecím, dětský příkrm ve skleničce, 220 g
Bez přidané soli (obsahuje přirozeně se vyskytující sůl)
50,00 Kč
(227,27 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- od ukončeného 8. měsíce
- bio kvalita
- konzistence podporuje žvýkání
K tomu se hodí
Popis
Dětský příkrm ve skleničce Alnatura Bio kuskus s máslovou zeleninou a kuřecím se vyrábí v bio kvalitě a bez přidané soli. Jemné kousky a konzistence podporují žvýkání.
| Produkt č. | MM-145778 |
|---|---|
| Obsah: | 220 g |
| EAN: | 4104420221611 |
| Výrobce č. | 145778 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Doporučený věk: | od 8 měsíců |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte nejpozději následující den. |
| Vlastnosti: | bez přidané soli |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 234 / 56 kj / kcal |
| tuk | 2,2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1 g |
| sacharidy | 5,8 g |
| z toho cukr | 2,2 g |
| vláknina | 1,4 g |
| bílkoviny | 2,6 g |
| sůl | 0,05 g |
Doporučení pro přípravu a skladování
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|