Alnatura Bio kukuřično-amarantové vafle s rozmarýnem, 115 g
Snack na svačinu
30,00 Kč
(260,87 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- bezlepkové
- s rozmarýnem a mořskou solí
Popis
Alnatura Bio kukuřično-amarantové vafle, dochucené rozmarýnem a mořskou solí, jsou perfektní nejen samotné jako svačina mezi jídly, ale i s výraznější oblohou. Veganské a bezlepkové.
| Produkt č. | MM-243937 |
|---|---|
| Obsah: | 115 g |
| EAN: | 4104420257993 |
| Výrobce č. | 243937 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská, bez lepku |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, P - vlčí bob (lupinu) |
| Informace ke skladování: | Po použití obal opět uzavřete., Skladujte v suchu. |
| Vlastnosti: | bez lepku |
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1595 / 381 kj / kcal |
| tuk | 4,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,7 g |
| sacharidy | 73 g |
| z toho cukr | 0,7 g |
| vláknina | 7,2 g |
| bílkoviny | 9,5 g |
| sůl | 0,4 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|