Alnatura Bio kousky manga, 100 g
Exoticky ovocná chuť
70,00 Kč
(700,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- nesířené
- bio kvalita
- na přímou konzumaci i do müsli
K tomu se hodí
Popis
Bio kousky manga od Alnatura přinesou do Vaší kuchyně nádech exotiky. Kousky manga jsou konzervovány pouze sušením. Můžete si je vychutnat samotné a skvěle chutnají i v müsli. Můžete je také namočit do vody a poté použít jako ingredienci do rýžových pokrmů nebo ovocných pomazánek.
| Produkt č. | MM-125161 |
|---|---|
| Obsah: | 100 g |
| EAN: | 4104420024908 |
| Výrobce č. | 125161 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
| Vlastnosti: | bez konzervačních látek |
Složení
mango[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1411 / 337 kj / kcal |
| tuk | 1,2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,3 g |
| sacharidy | 70 g |
| z toho cukr | 56 g |
| vláknina | 9,3 g |
| bílkoviny | 3,4 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|