Alnatura Bio kokosový snack čistý, 100 g
Sušené kousky kokosu
70,00 Kč
(700,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- 100 % kokos
- sušený
- na přímé mlsání i na cesty
Popis
Intenzivně aromatický pocit dovolené: Alnatura Bio kokosový snack čistě přírodní. Křupavé bio kokosové kousky jsou ideální svačinou na pauzu, k filmovému večeru a navíc zcela bez přídatných látek. Praktické jsou i na cesty díky znovuuzavíratelnému sáčku.
| Produkt č. | MM-243192 |
|---|---|
| Obsah: | 100 g |
| EAN: | 4104420255944 |
| Výrobce č. | 243192 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | E - podzemnici olejnou (arašídy), H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě., Po použití obal opět uzavřete. |
Složení
kokos[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 2780 / 664 kj / kcal |
| tuk | 61 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 52 g |
| sacharidy | 15 g |
| z toho cukr | 5,9 g |
| vláknina | 14 g |
| bílkoviny | 6,8 g |
| sůl | 0,25 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|