Alnatura Bio kaše z prosa, 250 g
Celozrnná kaše pro malé gurmány
80,00 Kč
(320,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- od 5 měsíců věku
- bez lepku a mléčných výrobků
- bio kvalita
K tomu se hodí
Popis
Od ukončeného 5. měsíce rozmazluje tato jemná obilná kaše z lahodného bio prosa Vaše miminko. Receptura bez mléka, lepku a přidaného cukru umožňuje různé způsoby přípravy podle aktuálních potřeb: kaše chutná připravená s vodou a mlékem, jako kojenecké mléko nebo od ukončeného 7. měsíce jako obilno-ovocná kaše.
| Produkt č. | MM-240123 |
|---|---|
| Obsah: | 250 g |
| EAN: | 4104420253551 |
| Výrobce č. | 240123 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | bez lepku |
| Může obsahovat: | M - hořčici |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě., Po použití obal opět uzavřete. |
| Vlastnosti: | bez lepku, bez přidaného cukru |
Složení
celozrnná mouka z prosa[1], thiamin
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1641 / 392 kj / kcal |
| tuk | 4 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,6 g |
| sacharidy | 75,8 g |
| z toho cukr | 0,4 g |
| vláknina | 3,5 g |
| bílkoviny | 11,5 g |
| sůl | 0,02 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|