Alnatura Bio kakaová ovocná tyčinka, 30 g
Nádherně čokoládové
40,00 Kč
(1 333,33 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- bez oplatky
K tomu se hodí
Popis
Jemná, úžasná a čokoládová! Základ Alnatura Bio kakaovo-ovocné tyčinky tvoří 4 ingredience: datle a kešu ořechy doplněné kakaem a křupavými praženými kousky kakaových bobů. Tyčinka je veganská a vyrobená bez oplatky. Všechny ingredience pocházejí z bio zemědělství.
| Produkt č. | MM-200328 |
|---|---|
| Obsah: | 30 g |
| EAN: | 4104420229860 |
| Výrobce č. | 200328 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1725 / 412 kj / kcal |
| tuk | 18 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 5,1 g |
| sacharidy | 48 g |
| z toho cukr | 41 g |
| vláknina | 11 g |
| bílkoviny | 9 g |
| sůl | 0,07 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|