Alnatura Bio jemná pomazánka z čočky, 135 g
Jemně kořeněná pomazánka na chléb
60,00 Kč
(444,44 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- krémová a jemně roztíratelná
- ideální do zásoby
Popis
Máte chuť na vydatnou svačinu k chlebu? Základ jemné Alnatura Bio pomazánky z čočky tvoří červená čočka a pažitka, jemně doladěné vybraným kořením. Veganská odpověď na klasiku - zcela bez kompromisů. Díky krémové a jemně roztíratelné konzistenci si pomazánku skvěle vychutnáte na chlebu.
Ideální do zásoby: Neotevřená jemná čočková pomazánka Alnatura Bio vydrží i bez chlazení.
| Produkt č. | MM-237238 |
|---|---|
| Obsah: | 135 g |
| EAN: | 4104420249097 |
| Výrobce č. | 237238 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů. |
Složení
voda, slunečnicový olej[1], 13 % červená čočka[1], slunečnicová semínka[1], uzené tofu[1] (sójové boby[1], voda, koagulant (chlorid hořečnatý, kouřové aroma z bukového dřeva)), cibule[1], rajčatový koncentrát[1], smažená cibule[1] (cibule[1], slunečnicový olej[1]), mořská sůl, pažitka[1], kukuřičný škrob[1], žampiony[1], celer[1], česnek[1], kardamom (Elettaria cardamomum)[1], muškát[1], pepř[1], majoránka[1], koriandr[1], zázvor[1], nové koření (pimentovník pravý)[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1017 / 243 kj / kcal |
| tuk | 20 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,4 g |
| sacharidy | 7,9 g |
| z toho cukr | 2,1 g |
| vláknina | 3,3 g |
| bílkoviny | 6,1 g |
| sůl | 1,4 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|