Alnatura Bio hruškový džus, 750 ml
Přímá šťáva pro ovocný požitek
70,00 Kč
(93,33 Kč / l, včetně 21% DPH
Vlastnosti
- čirá přímá šťáva
- bio kvalita
- samostatně nebo ředěná
Popis
Tato čirá bio přímá šťáva od Alnatura se získává z jemných, aromatických hrušek. Ty jsou šetrně zpracovány a pečlivě lisovány. Šťávu si můžete vychutnat v každém ročním období - ať už samotnou, nebo zředěnou vodou. Hodí se také jako základ pro ovocné míchané nápoje nebo sorbety.
| Produkt č. | MM-211560 |
|---|---|
| Obsah: | 750 ml |
| EAN: | 4104420262492 |
| Výrobce č. | 211560 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů. |
Složení
hrušková šťáva[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 184 / 44 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 11 g |
| z toho cukr | 8,7 g |
| vláknina | 0,5 g |
| bílkoviny | 0,5 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|