Alnatura Bio hořčice středně pálivá, 200 g
Z čerstvě mletých hořčičných semínek
50,00 Kč
(250,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- jemná pálivost
- bio kvalita
- vegan
K tomu se hodí
Popis
Bio středně pálivá hořčice od Alnatura se vyrábí z čerstvě mletých hořčičných semínek. Je ideálním společníkem ke grilování a skvěle se hodí i k dochucení omáček, dipů a dalších pokrmů.
| Produkt č. | MM-129827 |
|---|---|
| Obsah: | 200 g |
| EAN: | 4104420209152 |
| Výrobce č. | 129827 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | A - lepek |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě., Po otevření uchovávejte v chladu. |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 368 / 88 kj / kcal |
| tuk | 5,8 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,4 g |
| sacharidy | 1,5 g |
| z toho cukr | 0,9 g |
| vláknina | 4,1 g |
| bílkoviny | 5,5 g |
| sůl | 2,7 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|