Alnatura Bio fíky, 400 g
Ovocně sladká chuť
180,00 Kč
(450,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- nesířené
- sušené
Popis
Ovocně sladká chuť dělá z Alnatura Bio fíků skvělý kulinářský doplněk do müsli, dezertů a pečiva, ale i do pikantních jídel, jako je zvěřina nebo drůbež. Fíky pocházejí z bio zemědělství a nejsou sířené (v souladu se zákonem pro bio potraviny). Sušením byla prodloužena jejich trvanlivost (bělavý povlak může vzniknout přirozenou krystalizací cukru).
| Produkt č. | MM-220485 |
|---|---|
| Obsah: | 400 g |
| EAN: | 4104420221871 |
| Výrobce č. | 220485 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | E - podzemnici olejnou (arašídy), H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
Složení
fíky[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1151 / 275 kj / kcal |
| tuk | 1,3 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,2 g |
| sacharidy | 55 g |
| z toho cukr | 55 g |
| vláknina | 13 g |
| bílkoviny | 3,5 g |
| sůl | 0,1 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|