Alnatura Bio goji bobule, 100 g
Sušené červené bobule
100,00 Kč
(1 000,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- sladkokyselé
- bio kvalita
- všestranné použití
K tomu se hodí
Popis
Bio kustovnice čínská od Alnatura je sušená a zaujme sladkokyselou chutí. Goji bobule chutnají skvěle samotné a hodí se také jako ingredience do müsli. Pikantním jídlům navíc dodají aromaticky ovocný tón.
| Produkt č. | MM-205492 |
|---|---|
| Obsah: | 100 g |
| EAN: | 4104420174009 |
| Výrobce č. | 205492 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | E - podzemnici olejnou (arašídy), H - ořechy |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě., Po použití obal opět uzavřete. |
Složení
bobule goji[1]
- z bio pěstování
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1331 / 318 kj / kcal |
| tuk | 2,8 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,9 g |
| sacharidy | 54 g |
| z toho cukr | 54 g |
| vláknina | 13 g |
| bílkoviny | 11 g |
| sůl | 0,73 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|