Alnatura Bio dětské ovocné müsli, 500 g
Jemně mleté snídaňové vločky
100,00 Kč
(200,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- bez přidaného cukru (obsahuje přirozeně se vyskytující cukry)
- s kousky sušeného ovoce
K tomu se hodí
Popis
Alnatura Bio dětské ovocné müsli tvoří jemné obilné vločky a aromatické sušené kousky ovoce. Díky jemnému namletí má müsli obzvlášť jemnou chuť. Bez přidaného cukru (ingredience přirozeně obsahují cukr). Všechny ingredience pocházejí z bio zemědělství.
| Produkt č. | MM-211565 |
|---|---|
| Obsah: | 500 g |
| EAN: | 4104420206328 |
| Výrobce č. | 211565 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, G - mléko, H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě. |
| Vlastnosti: | bez přidaného cukru |
Složení
57 % celozrnné ovesné vločky[1], 13 % naolejované rozinky[1] (99,5 % rozinky[1], slunečnicový olej[1]), 12 % celozrnné špaldové vločky[2], Puffed Rice[1], 2,1 % sušené meruňky[1], jablko sušené[1], 0,7 % lyofilizované jahody[1], rýžová mouka[1]
- z bio zemědělství
- Špalda je druh pšenice / z bio zemědělství.
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1491 / 356 kj / kcal |
| tuk | 4,8 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,9 g |
| sacharidy | 63 g |
| z toho cukr | 12 g |
| vláknina | 8,2 g |
| bílkoviny | 11 g |
| sůl | 0,02 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|