Alnatura Bio citronová šťáva přímá, 200 ml
Přirozené. Veganské. Čisté.
50,00 Kč
(250,00 Kč / l, včetně 21% DPH
Vlastnosti
- přímá šťáva
- bio kvalita
- vegan
K tomu se hodí
Popis
Osvěžující citronová přímá šťáva se vyrábí ze španělských a italských citronů. Její ovocně kyselá chuť dodává nápojům, pokrmům i receptům na pečení aromatickou svěžest a postará se o příjemně osvěžující akcent také ve vodě nebo čaji.
| Produkt č. | MM-122833 |
|---|---|
| Obsah: | 200 ml |
| EAN: | 5999576150118 |
| Výrobce č. | 122833 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu. |
Složení
citronová šťáva[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 126 / 30 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 3 g |
| z toho cukr | 3 g |
| vláknina | 0,5 g |
| bílkoviny | 0,5 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|