Alnatura Bio citronová šťáva
100 % přímá šťáva
110,00 Kč
(včetně 21% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- ze španělských a italských citronů
- ovocně kyselé
Popis
Alnatura Bio citronová šťáva obsahuje 100 % přímé citronové šťávy a má všestranné využití. Ať už do vody či čaje, nebo k dochucení pokrmů, pečiva a míchaných nápojů. Citrony použité pro tuto veganskou přímou šťávu pocházejí ze španělského a italského bio zemědělství.
| Produkt č. | MM-223508 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 4104420228986 |
| Výrobce č. | 223508 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu. |
Složení
citronová šťáva[1]
- z bio zemědělství
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 ml |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 126 / 30 kj / kcal |
| tuk | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| sacharidy | 3 g |
| z toho cukr | 3 g |
| vláknina | 0,5 g |
| bílkoviny | 0,5 g |
| sůl | 0,01 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|