Alnatura Bio chléb s ovsem a semínky, 300 g
Bez mouky a droždí
70,00 Kč
(233,33 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- bio kvalita
- vegan
- z ovsa a olejnatých semen
- šťavnaté
- vysoký obsah vlákniny
- již nakrájené
Popis
Alnatura Bio chléb Oves a semínka přináší šťavnatě výrazný požitek. Základ tvoří ovesná zrna doplněná slunečnicovými semínky, lněnými semínky a dýňovými semínky. Neobsahuje mouku ani droždí. Bio kvalita, kterou si můžete vychutnat teplou i studenou, nasladko i naslano. Chléb je již nakrájený.
| Produkt č. | MM-229728 |
|---|---|
| Obsah: | 300 g |
| EAN: | 40045139 |
| Výrobce č. | 229728 |
| Značka (výrobce): | Alnatura |
| Značka kvality: | Bio certifikace |
| Výživa: | veganská, vegetariánská |
| Může obsahovat: | F - sójové boby, H - ořechy, N - sezamová semínka |
| Informace ke skladování: | Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do několika dnů. |
| Vlastnosti: | bez kvasnic |
Složení
Nutriční hodnoty
| Nutriční hodnoty | pro/na 100 g |
|---|---|
| Energie/energetická hodnota | 1231 / 294 kj / kcal |
| tuk | 18 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,5 g |
| sacharidy | 18 g |
| z toho cukr | 0,7 g |
| vláknina | 8,1 g |
| bílkoviny | 11 g |
| sůl | 1 g |
Právní informace
| Provozovatel potravinářského podniku: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Německo, www.alnatura.de |
|---|